Geloofsgemeenschap H. Hart van Jezus


Kerklaan 2
3645 EV Vinkeveen
0297 – 26 13 75

Inlegvel bij de ONE

 

Vinkeveen

 Vieringen
Voor een overzicht van alle vieringen in de parochie; zie bij vieringen.
Luisteren naar de kerkradio kunt u hier.

 INFO  Geloofsgemeenschap H. Hart van Jezus te Vinkeveen/Waverveen

Secretariaat: Ma. t/m Do. van 09:00 tot 12:00 uur.
Adres: Kerklaan 2, 3645 EV Vinkeveen
T: 0297 – 26 13 75
E: secretariaat@heilighartvinkeveen.nl
 www www.heilighartvinkeveen.nl
Contactpastor: Gerard Griffioen
T: 0297 – 25 67 14
E: gerard.griffioen@stjandedoper-vechtenvenen.nl
Locatieraad Pastoraatgroep
Naam:
Functie:
T:
E:
Frank Paul Ruwiel
Voorzitter
0297 – 26 34 18
frank-paulruwiel@online.nl
Astrid Bastiaansen
Catechese
0297 – 25 55 75
astrid.bas@outlook.com
Naam:
Functie:
T:
E:
Margriet Pierrot-Evers
Secretaris
06-46196350

margrietpierrot@gmail.com

Anne-Marie Hermsen
Liturgie en Koren
0297 – 77 56 50
a.m.hermsen@ziggo.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Bert van Asselen
Penningmeesterpenningmeester@heilighartvinkeveen.nl
Corrie Rijk
Diaconie
0297 – 26 33 27
c.rijk@planet.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Ben Turkenburg
Lid, gebouwen, terreinen
0297 – 289291
ben@calculatiebureau.nl 
Sybil van der Maat
Coördinator Liturgie
0297 – 26 33 72
s.vdmaatrooy@xs4all.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Theo Kooijman
Gebouwbeheer
0297 – 26 38 49
tkooijman@ziggo.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Anja van Senten
Notulist
0297 – 26 24 49
anja.v.s.r@hotmail.com