Geloofsgemeenschap H. Antonius van Padua


Oostzijde 45
1426 AE De Hoef
0297 – 59 32 41

De Hoef

 Vieringen
Voor een overzicht van alle vieringen in de parochie; zie bij vieringen.

 INFO Geloofsgemeenschap H. Antonius van Padua te De Hoef

Secretariaat: Di. en Vr. van 09:00 tot 12:00 uur
Adres: Oostzijde 45, 1426 EA De Hoef
T: 0297 – 59 32 41
E: hantvpadua@hetnet.nl
Contactpastor: zr. Monica
T: 06-12 97 12 00
E: zrmonica@kanunnikessen.nl

 

Locatieraad Pastoraatgroep
Naam:
Functie:
T:
E:
Ronald Wieman
Voorzitter
0297 -59 32 91
r.wieman@telfort.nl
Fons Stolwijk
Liturgie
0297 – 59 35 01
fonsstolwijk@zonnet.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Nicole Sassen-van Rossum
Secretaris
.
n-rossum@hotmail.com
Ronald Wieman
Diaconie
0297-59 32 91
r.wieman@telfort.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Adri Rijnbeek
Penningmeester
0297 – 59 33 77
adri.rijnbeek@hccnet.nl
 Cilia Bruinsma-van Veen

0297-548614

mct.bruinsma@hotmail.com

Naam:
Functie:
T:
E:
Ben Rademaker
Onderhoud
0297 – 59 32 89
rademaker84@zonnet.nl
Mary van Schie
Gemeenschapsopbouw
0297-593202
schie35@zonnet.nl