Welkom

 

Welkom op de website van de geloofsgemeenschap Heilig Hart van Jezus kerk in Vinkeveen.

Op deze website vindt u allerlei informatie over onze geloofsgemeenschap, contactpersonen, vieringen en alles wat wij daarnaast nog als geloofsgemeenschap aanbieden.

Voor sommige of meer uitgebreide informatie wordt u doorgelinkt naar de parochiewebsite St Jan de Doper Vecht&Venen.

Meer foto’s

 

Secretariaat: Ma. t/m Do. van 09:00 tot 12:00 uur.
Adres: Kerklaan 2, 3645 EV Vinkeveen
T: 0297 – 26 13 75
E: secretariaat@heilighartvinkeveen.nl
Contactpastor: Gerard Griffioen
T: 0297 – 25 67 14
E: gerard.griffioen@stjandedoper-vechtenvenen.nl

 

Pastoraatsgroep en Locatieraad

Pastoraatgroep: Annemarie Hermsen, Sybil vd Maat, Corrie Rijk en Astrid Bastiaansen

 

Locatieraad Pastoraatgroep
Naam:
Functie:
T:
E:
Frank Paul Ruwiel
Voorzitter
0297 – 26 34 18
frank-paulruwiel@online.nl
Astrid Bastiaansen
Catechese
0297 – 25 55 75
catechese@heilighartvinkeveen.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
 

Margriet Pierrot-Evers
Secretaris
06-46196350
secretaris@heilighartvinkeveen.nl

 

Anne-Marie Hermsen

Koren
0297 – 77 56 50
a.m.hermsen@ziggo.nl

Naam:
Functie:
T:
E:
Bert van Asselen
Penningmeester
.
penningmeester@heilighartvinkeveen.nl
Corrie Rijk
Diaconie
0297 – 26 33 27
c.rijk@planet.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Ben Turkenburg
Lid, gebouwen, terreinen
0297 – 548264
ben@calculatiebureau.nl 
Sybil van der Maat
Voorzitter PG & Coördinator Liturgie
0297 – 26 33 72
s.vdmaatrooy@xs4all.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Theo Kooijman
Gebouwbeheer
0297 – 26 38 49
tkooijman@ziggo.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Anja van Senten
Notulist
0297 – 26 24 49
anja.v.s.r@hotmail.com