Geloofsgemeenschap HH. Cosmas en Damianus


Kerkstraat 23,
1391 HB Abcoude
0294 – 28 13 35
Naar de website van:
R.K. Geloofsgemeenschap Cosmas en Damianus

Bewogen in Beweging – bijlage bij de ONE

Abcoude

 Vieringen
Voor een overzicht van alle vieringen in de parochie; zie bij vieringen.

 INFO Geloofsgemeenschap HH. Cosmas en Damianus te Abcoude

Secretariaat: Ma, wo en vr van 09:00 tot 12:00 uur.
Adres: Kerkstraat 23, 1391 HB Abcoude
T: 0294 – 28 13 35
E: secretariaat@cosmasendamianus.nl
 www www.cosmasendamianus.nl
Contactpastor: Gerard Griffioen
T: 0297 – 25 67 14
E: gerard.griffioen@stjandedoper-vechtenvenen.nl
Locatieraad Pastoraatgroep
Naam:
Functie:
T:
E:
Vacature
Voorzitter
Susan van Agten
Secretaris
0294 – 28 54 76
susan@vanagten.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Jan Verharen
Vice-voorzitter / penningmeester
0294 – 28 18 98
jan.verharen@wxs.nl
 Jan Berden

0294-283453

j.berden@upcmail.nl

 

Naam:
Functie:
T:
E:
Jeannette ter Laak
Secretaris
0294-28 89 82
locatieraad@cosmasendamianus.nl
Els van der Wielen
.
020 – 691 17 57
els@isjuf.nl
Naam:
Functie:
T:
E:
Gerard van Laar
Beheer gebouwen
06-51 22 21 90
gpjvanlaar@hetnet.nl
.Loes Geerlings

0294 284498

loes@geerlin.gs

Naam:
Functie:
T:
E:
Kees van Kats
lid
0294-282878
k.vankats@planet.nl
Paula Timmermans
.
.
p.timmermans88@upcmail.nl